Режим та розклад занять

Розклад занять на 2019-2020 н.р.

(складено відповідно до освітньої програми «Українське дошкілля»)

1

Ранкова зустріч дітей, ігри, індивідуальне спілкування

І молодша група

7.30 - 8.10

ІІ молодша група

7.30 - 8.15

Середня група

7.30 - 8.20

Старша група

7.30 - 8.30
2

Ранкова гімнастика

І молодша група

8.10 - 8.15

ІІ молодша група

8.15 - 8.20

Середня група

8.20 - 8.30

Старша група

8.30 - 8.40
3

Підготовка до сніданку

І молодша група

8.15 - 8.35

ІІ молодша група

8.20 - 8.45

Середня група

8.30 - 8.45

Старша група

8.40 - 8.55
4

Сніданок

І молодша група

8.35 - 9.10

ІІ молодша група

8.40 - 9.10

Середня група

8.45 - 9.15

Старша група

8.55 - 9.15
5

Ігри, підготовка до занять

І молодша група

9.10 - 9.30

ІІ молодша група

9.15 - 9.30

Середня група

9.15 - 9.30

Старша група

9.15 - 9.30
6

І заняття

І молодша група

9.30 - 9.40

ІІ молодша група

9.30 - 9.45

Середня група

9.30 - 9.50

Старша група

9.30 - 9.55
7

ІІ заняття

І молодша група

9.50 - 10.00

ІІ молодша група

9.55 - 10.00

Середня група

10.00 - 10.20

Старша група

10.05 - 10.30
8

ІІІ заняття

І молодша група

ІІ молодша група

Середня група

10.30 - 10.50

Старша група

10.40 - 11.05
9

Підготовка до прогулянки, прогулянка, індивідуальні заняття

І молодша група

10.00 - 11.40

ІІ молодша група

10.10 - 11.50

Середня група

10.50 - 12.00

Старша група

11.05 - 12.10
10

Повернення з прогулянки. Гігієнічні, водні процедури

І молодша група

11.40 - 11.55

ІІ молодша група

11.50 - 12.00

Середня група

12.00 - 12.05

Старша група

12.10 - 12.15
11

Обід

І молодша група

11.55 - 12.20

ІІ молодша група

12.00 - 12.20

Середня група

12.05 - 12.30

Старша група

12.15 - 12.40
12

Підготовка до денного сну. Сон

І молодша група

12.20 - 15.20

ІІ молодша група

12.20 - 15.30

Середня група

12.30 - 15.30

Старша група

12.40 - 15.30
13

Поступовий підйом, гартувальні процедури

І молодша група

15.20 - 15.40

ІІ молодша група

15.30 - 15.40

Середня група

15.30 - 15.40

Старша група

15.30 - 15.45
14

Творча діяльність, праця, сюжетно-рольова гра, індивідуальні заняття

І молодша група

15.40 - 16.00

ІІ молодша група

15.40 - 16.05

Середня група

15.40 - 16.10

Старша група

15.45 - 16.25
15

Полуденок

І молодша група

16.00 - 16.20

ІІ молодша група

16.05 - 16.20

Середня група

16.10 - 16.25

Старша група

16.25 - 16.35
16

Підготовка до прогулянки, прогулянка, ігри, повернення додому

І молодша група

16.20 - 18.00

ІІ молодша група

16.20 - 18.00

Середня група

16.25 - 18.00

Старша група

16.35 - 18.00

І молодша група «Сонечко»

Понеділок

1. Цікава психологія

2. Дитина в соціумі (1 р. м.)

Дитина у світі к-ри

Літер. д-ть (1 р. м.)

Дитина в природному довкіллі (1 р. м.)

 

ІІ половина дня
Сенсорна гра 

Вівторок

1. Дитина у світі культури Музична д-ть 

 

2. Мовлення дитини

ІІ половина дня

Гра дитини

Середа

1. Особистість дитини Фізичний р-ок

 

2. Дитина в сенсорно-пізнавальному р-ку

(4 р. м.)

ІІ половина дня
Гра дитини (3 р. м.)

Дитина у світі к-ри
(театр. д-ть) (1 р. м.)

Четвер

1. Дитина у світі к-ри Музична д-ть

 

2. Дитина у світі к-ри Ліплення

Аплікація

 

ІІ половина дня

Гра дитини Конструктивна д-ть

(4 р. м.)

П’ятниця

1. Особистість дитини Фізичний р-ок

 

2. Дитина у світі к-ри Малювання

 

ІІ половина дня

Гра дитини

День Здоров’я

ІІ молодша група «Капітошка»

Понеділок

1. Дитина у світі к-ри Музична д-ть

 

2. Дитина в природному довкіллі

Дитина у світі к-ри (Д)

Народознавство (2 р.) 

 

3. Цікава психологія

ІІ половина дня 

СХД

Вівторок

1. Особистість дитини Фізичний р-ок

2. Мовлення дитини

ІІ половина дня

Гра дитини

Конструкт. д-ть

Середа

1. Дитина у світі к-ри Музична д-ть

 

2. Дитина в сенсорно-пізнавальному р-ку

Піший перехід

ІІ половина дня

Гра дитини (3 р. м.)

Дитина у світі к-ри
(театр. д-ть) (1 р. м.)

Четвер

1. Дитина у світі к-ри Літер. д-ть

 

2. Дитина у світі к-ри Ліплення

Аплікація

 

ІІ половина дня

Госп.-поб. пр.

П'ятниця

1. Дитина у світі к-ри Малювання

2. Особистість дитини Фізичний р-ок

 

ІІ половина дня

Розвага

День Здоров’я

Середня група «Теремок»

Понеділок

1. Дитина в природному довкіллі


2. Осн. прав. к-ри (1 р. кв.)

3. Дитина у світі к-ри Музична д-ть

ІІ половина дня
СХД

Вівторок

1. Мовлення дитини 

(елементи грам.)

1. Особистість дитини Фізичний р-ок 

3. Худ. ест. р-ок

Ліплення

Аплікація

 

ІІ половина дня

Гра дитини

Конструкт. д-ть

Середа

2. Дитина в сенсорно-пізнавальному р-ку

1. Дитина у світі к-ри Музична д-ть

3. Цікава психологія 

Піший перехід

ІІ половина дня

Гра дитини (3 р. м.)

Дитина у світі к-ри

(театр. д-ть) (1 р. м.)

Четвер

1. Особистість дитини Фізичний р-ок

 

2. Дитина у світі к-ри Малювання

ІІ половина дня

Госп.-поб. пр.

П'ятниця

1. Дитина у світі к-ри (Д) Народознавство

ІІ половина дня

Розвага

День Здоров'я

Середня група «Метелики»

Понеділок

1. Дитина в природному довкіллі

2. Дитина у світі к-ри Музична д-ть

3. Осн. прав. к-ри (1 р. кв.)

ІІ половина дня

СХД

Вівторок

1. Мовлення дитини (елементи грам.) 

 

2. Худ.ест.р-ок

Ліплення

Аплікація

3. Особистість дитини Фізичний р-ок

 

ІІ половина дня

Гра дитини

Конструкт. д-ть

Середа

1. Цікава психологія 

2. Дитина в сенсорно-пізнавальному р-ку 

Піший перехід

 

ІІ половина дня

Гра дитини (3 р. м.)

Дитина у світі к-ри
(театр. д-ть) (1 р. м.)

Четвер

1. Дитина у світі к-ри Літер. д-ть

 

2. Особистість дитини Фізичний р-ок

3. Дитина у світі к-ри

Малювання

ІІ половина дня

Госп.-поб. пр.

П'ятниця

1. Дитина у світі к-ри Музична д-ть

 

2. Дитина у світі к-ри (Д)

Народознавство

ІІ половина дня

Розвага

День Здоров'я

Старша група «Ромашка»

Понеділок

1. Дитина в природному довкіллі

 

2. Осн. прав. к-ри (1р. кв.)

 

ІІ половина дня

СХД

Вівторок

1. Мовлення дитини Навчання грам.

2. Цікава психологія 

3. Дитина у світі к-ри Малювання

 

ІІ половина дня

Музична д-ть

Гра дитини

Конструкт. д-ть

Художня праця

Середа

1. Дитина в сенсорно-пізнавальному р-ку 

 

2. Дитина у світі к-ри Літер.д-ть

 

3. Особистість дитини Фізичний р-ок

ІІ половина дня

Гра дитини (3р.м.)

Дитина у світі к-ри

(театр. д-ть) (1 р. м.)

Четвер

1. Мовлення дитини

2. Дитина у світі к-ри Ліплення

Аплікація

3. Дитина у світі к-ри

Музична д-ть

 

ІІ половина дня

Госп.-поб. пр

П'ятниця

1. Дитина у світі к-ри (Д)

Народознавство 

2. Особистість дитини Фізичний р-ок

 

ІІ половина дня

Розвага

День Здоров’я

Старша група «Барвіночок»

Понеділок

1. Дитина у світі к-ри (Д)

Народознавство

2. Цікава психологія

3. Дитина у світі к-ри

Музична д-ть

ІІ половина дня

СХД

Вівторок

1. Мовлення дитини навчання грам

 

2. Дитина у світі к-ри Малювання

 

3. Дитина всоціумі

Осн. прав. к-ри (1 р. м.) Піший перехід

 

ІІ половина дня 

Гра дитини

Конструкт. д-ть

Художня праця

Середа

1. Дитина в сенсорно-пізнавальному р-ку 

 

2. Дитина у світі к-ри Літер. д-ть

 

3. Особистість дитини Фізичний р-ок

 

ІІ половина дня

Гра дитини (3 р. м.)

Дитина у світі к-ри

(театр. д-ть) (1 р. м.)

Четвер

1. Мовлення дитини 

 

2. Дитина у світі к-ри Ліплення

Аплікація

3. Дитина у світі к-ри Музична д-ть

ІІ половина дня

Госп.-поб. пр.

П'ятниця

1. Дитина в природному довкіллі

2. Особистість дитини Фізичний р-ок

 

ІІ половина дня

Розвага

День Здоров’я

відвідувань

Садок здійснює щоденну розсилку рекомендацій для занять вдома.

І у нас вже: 72 підписники