Режим та розклад занять

Розклад занять на 2017-2018 н.р.

(складено відповідно до освітньої програми «Українське дошкілля»)

1
7.30 - 8.30

Ранкова зустріч дітей, ігри, індивідуальне спілкування

7.30 - 8.10

І молодша група

Старша група

ІІ молодша група

7.30 - 8.15
7.30 - 8.20

Середня група

2
8.30 - 8.40

Ранкова гімнастика

8.10 - 8.15

І молодша група

Старша група

ІІ молодша група

8.15 - 8.20
8.20 - 8.30

Середня група

3
8.40 - 8.55

Підготовка до сніданку

8.15 - 8.35

І молодша група

Старша група

ІІ молодша група

8.20 - 8.45
8.30 - 8.45

Середня група

4
8.55 - 9.15

Сніданок

8.35 - 9.10

І молодша група

Старша група

ІІ молодша група

8.40 - 9.10
8.45 - 9.15

Середня група

5
9.15 - 9.30

Ігри, підготовка до занять

9.10 - 9.30

І молодша група

Старша група

ІІ молодша група

9.15 - 9.30
9.15 - 9.30

Середня група

6
9.30 - 9.55

І заняття

9.30 - 9.40

І молодша група

Старша група

ІІ молодша група

9.30 - 9.45
9.30 - 9.50

Середня група

7
10.05 - 10.30

ІІ заняття

9.50 - 10.00

І молодша група

Старша група

ІІ молодша група

9.55 - 10.00
10.00 - 10.20

Середня група

8
10.40 - 11.05

ІІІ заняття

І молодша група

Старша група

ІІ молодша група

10.30 - 10.50

Середня група

9
11.05 - 12.10

Підготовка до прогулянки, прогулянка, індивідуальні заняття

10.00 - 11.40

І молодша група

Старша група

ІІ молодша група

10.10 - 11.50
10.50 - 12.00

Середня група

10
12.10 - 12.15

Повернення з прогулянки. Гігієнічні, водні процедури

11.40 - 11.55

І молодша група

Старша група

ІІ молодша група

11.50 - 12.00
12.00 - 12.05

Середня група

11
12.15 - 12.40

Обід

11.55 - 12.20

І молодша група

Старша група

ІІ молодша група

12.00 - 12.20
12.05 - 12.30

Середня група

12
12.40 - 15.30

Підготовка до денного сну. Сон

12.20 - 15.20

І молодша група

Старша група

ІІ молодша група

12.20 - 15.30
12.30 - 15.30

Середня група

13
15.30 - 15.45

Поступовий підйом, гартувальні процедури

15.20 - 15.40

І молодша група

Старша група

ІІ молодша група

15.30 - 15.40
15.30 - 15.40

Середня група

14
15.45 - 16.25

Творча діяльність, праця, сюжетно-рольова гра, індивідуальні заняття

15.40 - 16.00

І молодша група

Старша група

ІІ молодша група

15.40 - 16.05
15.40 - 16.10

Середня група

15
16.25 - 16.35

Полуденок

16.00 - 16.20

І молодша група

Старша група

ІІ молодша група

16.05 - 16.20
16.10 - 16.25

Середня група

16
16.35 - 18.00

Підготовка до прогулянки, прогулянка, ігри, повернення додому

16.20 - 18.00

І молодша група

Старша група

ІІ молодша група

16.20 - 18.00
16.25 - 18.00

Середня група

1. Особистість дитини Фізичний р-ок

 

2. Дитина у світі к-ри Малювання

 

ІІ половина дня

Гра дитини

День Здоров’я

І молодша група «Сонечко»

1. Цікава психологія

2. Дитина в соціумі (1 р. м.)

Дитина у світі к-ри

Літер. д-ть (1 р. м.)

Дитина в природному довкіллі (1 р. м.)

 

ІІ половина дня
Сенсорна гра 

Понеділок

П’ятниця

Вівторок

1. Дитина у світі культури Музична д-ть 

 

2. Мовлення дитини

ІІ половина дня

Гра дитини

1. Особистість дитини Фізичний р-ок

 

2. Дитина в сенсорно-пізнавальному р-ку

(4 р. м.)

ІІ половина дня
Гра дитини (3 р. м.)

Дитина у світі к-ри
(театр. д-ть) (1 р. м.)

Середа

Четвер

1. Дитина у світі к-ри Музична д-ть

 

2. Дитина у світі к-ри Ліплення

Аплікація

 

ІІ половина дня

Гра дитини Конструктивна д-ть

(4 р. м.)

1. Дитина у світі к-ри Малювання

2. Особистість дитини Фізичний р-ок

 

ІІ половина дня

Розвага

День Здоров’я

ІІ молодша група «Капітошка»

1. Дитина у світі к-ри Музична д-ть

 

2. Дитина в природному довкіллі

Дитина у світі к-ри (Д)

Народознавство (2 р.) 

 

3. Цікава психологія

ІІ половина дня 

СХД

Понеділок

П'ятниця

Вівторок

1. Особистість дитини Фізичний р-ок

2. Мовлення дитини

ІІ половина дня

Гра дитини

Конструкт. д-ть

1. Дитина у світі к-ри Музична д-ть

 

2. Дитина в сенсорно-пізнавальному р-ку

Піший перехід

ІІ половина дня

Гра дитини (3 р. м.)

Дитина у світі к-ри
(театр. д-ть) (1 р. м.)

Середа

Четвер

1. Дитина у світі к-ри Літер. д-ть

 

2. Дитина у світі к-ри Ліплення

Аплікація

 

ІІ половина дня

Госп.-поб. пр.

1. Дитина у світі к-ри (Д) Народознавство

ІІ половина дня

Розвага

День Здоров'я

Середня група «Теремок»

1. Дитина в природному довкіллі


2. Осн. прав. к-ри (1 р. кв.)

3. Дитина у світі к-ри Музична д-ть

ІІ половина дня
СХД

Понеділок

П'ятниця

Вівторок

1. Мовлення дитини 

(елементи грам.)

1. Особистість дитини Фізичний р-ок 

3. Худ. ест. р-ок

Ліплення

Аплікація

 

ІІ половина дня

Гра дитини

Конструкт. д-ть

2. Дитина в сенсорно-пізнавальному р-ку

1. Дитина у світі к-ри Музична д-ть

3. Цікава психологія 

Піший перехід

ІІ половина дня

Гра дитини (3 р. м.)

Дитина у світі к-ри

(театр. д-ть) (1 р. м.)

Середа

Четвер

1. Особистість дитини Фізичний р-ок

 

2. Дитина у світі к-ри Малювання

ІІ половина дня

Госп.-поб. пр.

1. Дитина у світі к-ри Музична д-ть

 

2. Дитина у світі к-ри (Д)

Народознавство

ІІ половина дня

Розвага

День Здоров'я

Середня група «Метелики»

1. Дитина в природному довкіллі

2. Дитина у світі к-ри Музична д-ть

3. Осн. прав. к-ри (1 р. кв.)

ІІ половина дня

СХД

Понеділок

П'ятниця

Вівторок

1. Мовлення дитини (елементи грам.) 

 

2. Худ.ест.р-ок

Ліплення

Аплікація

3. Особистість дитини Фізичний р-ок

 

ІІ половина дня

Гра дитини

Конструкт. д-ть

1. Цікава психологія 

2. Дитина в сенсорно-пізнавальному р-ку 

Піший перехід

 

ІІ половина дня

Гра дитини (3 р. м.)

Дитина у світі к-ри
(театр. д-ть) (1 р. м.)

Середа

Четвер

1. Дитина у світі к-ри Літер. д-ть

 

2. Особистість дитини Фізичний р-ок

3. Дитина у світі к-ри

Малювання

ІІ половина дня

Госп.-поб. пр.

1. Дитина у світі к-ри (Д)

Народознавство 

2. Особистість дитини Фізичний р-ок

 

ІІ половина дня

Розвага

День Здоров’я

Старша група «Ромашка»

1. Дитина в природному довкіллі

 

2. Осн. прав. к-ри (1р. кв.)

 

ІІ половина дня

СХД

Понеділок

П'ятниця

Вівторок

1. Мовлення дитини Навчання грам.

2. Цікава психологія 

3. Дитина у світі к-ри Малювання

 

ІІ половина дня

Музична д-ть

Гра дитини

Конструкт. д-ть

Художня праця

1. Дитина в сенсорно-пізнавальному р-ку 

 

2. Дитина у світі к-ри Літер.д-ть

 

3. Особистість дитини Фізичний р-ок

ІІ половина дня

Гра дитини (3р.м.)

Дитина у світі к-ри

(театр. д-ть) (1 р. м.)

Середа

Четвер

1. Мовлення дитини

2. Дитина у світі к-ри Ліплення

Аплікація

3. Дитина у світі к-ри

Музична д-ть

 

ІІ половина дня

Госп.-поб. пр

1. Дитина в природному довкіллі

2. Особистість дитини Фізичний р-ок

 

ІІ половина дня

Розвага

День Здоров’я

Старша група «Барвіночок»

1. Дитина у світі к-ри (Д)

Народознавство

2. Цікава психологія

3. Дитина у світі к-ри

Музична д-ть

ІІ половина дня

СХД

Понеділок

П'ятниця

Вівторок

1. Мовлення дитини навчання грам

 

2. Дитина у світі к-ри Малювання

 

3. Дитина всоціумі

Осн. прав. к-ри (1 р. м.) Піший перехід

 

ІІ половина дня 

Гра дитини

Конструкт. д-ть

Художня праця

1. Дитина в сенсорно-пізнавальному р-ку 

 

2. Дитина у світі к-ри Літер. д-ть

 

3. Особистість дитини Фізичний р-ок

 

ІІ половина дня

Гра дитини (3 р. м.)

Дитина у світі к-ри

(театр. д-ть) (1 р. м.)

Середа

Четвер

1. Мовлення дитини 

 

2. Дитина у світі к-ри Ліплення

Аплікація

3. Дитина у світі к-ри Музична д-ть

ІІ половина дня

Госп.-поб. пр.

відвідувань